Buradasınız :
Türkçe
English
Salı, 18.12.2018
03.08.17 | 00:43 | Zaman: 1 Yıl

!!!STAJ DUYURUSU!!!

 

2016-2017 ÖĞRETİM YILI YAZ STAJLARI DUYURUSU... * Y e n i *

 

(BÖLÜM BAŞKANLARI VE TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE...)

STAJ YÖNERGESİ İLE DEĞİŞEN STAJ SÜRESİ HAKKINDAKİ ÖNEMLİ DUYURU İÇİN TIKLAYINIZ...

AŞAĞIDAKİ DİĞER HUSUSLARI MUTLAKA OKUYUNUZ...

1. ÖZEL İŞLETMELERDE Staj yapacak öğrencilerin, 24 Nisan 2017 - 02 Haziran 2017 tarihleri arasında, STAJ SÖZLEŞME belgesini (3) suret olarak (Buradan İndirebilirsiniz) doldurarak, staj yapacağı işyerine kaşe ile imzalatacaktır. Daha sonra kendisinin de imzalayacağı (3) suret sözleşme evrakını BÖLÜM BAŞKANINA onaylatıp, Öğrenci İşleri Bürosuna (Nüfus Cüzdanı fotokopileriyle birlikte) teslim etmeleri gerekmektedir. Sözleşmenin bir nüshası öğrencide, bir nüshası da staj yapılan işyerinde saklanacaktır. Bu tarihler dışındaki başvurular kabul edilmeyecektir.

2. ÜNİVERSİTEMİZ BİRİMLERİ, YÜKSEKOKULUMUZ İLE KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA Staj yapacak öğrencilerimiz, 24 Nisan 2017 -02 Haziran 2017 tarihleri arasında, STAJ BAŞVURU BELGELERİNİ (Buradan İndirebilirsiniz) (2) suret olarak doldurup, staj yapacağı kuruma onaylatacaktır. Daha sonra bu belge BÖLÜM BAŞKANINA onaylatılacak ve Öğrenci İşleri Bürosuna (Nüfus Cüzdanı fotokopileriyle birlikte) teslim edilecektir. Bu belgenin bir nüshası da işyerine verilecektir.

3. Staj başvurusunda bulunan öğrenciler 03 Temmuz 2017 ile 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında 20 işgünü olan staj çalışmasını, belirttikleri işyerlerinde yapmak zorundadırlar. Staja giderken götürecekleri çalışma dosyasını gün gün doldurup, işyeri staj yetkilisine onaylatacaklardır. (Elektronik ortamda doldurulacak staj dosyasına buradan ulaşabilirsiniz)

4. Stajını bitiren öğrenciler, staj duyurusunda belirtilen tarihlerde, staj dosyalarını kendi Bölüm Başkanlarına teslim etmek zorundadırlar.

5. Özel İşletmelerde staj yapacak öğrencilere İŞYERLERİ TARAFINDAN HARÇLIK ÖDENECEĞİNDEN, "s t a j p u a n t a j b e l g e s i n i" (buradan indirebilirsiniz) işyeri yetkilisine kaşe ile imzalatıp staj bitim tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde Öğrenci İşleri Bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi halde ödeme yapılamayacaktır...

6. Bölüm Başkanının Başkanlığındaki Bölüm Staj Kurullarının, kendilerine gelen staj dosyalarını 23 Ağustos 2017 tarihine kadar değerlendirip (RED veya KABUL) hazırlayacakları listeleri üst yazı birlikte ve ayrıca elektronik ortamda, Yüksekokul Staj Kuruluna ulaştırılmak üzere, Yazı İşleri Bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir.