Buradasınız :
Türkçe
English
Pazar, 22.10.2017
17.11.16 | 10:05 | Zaman: 339 Gün

DOĞANKENT EK HİZMET BİNASI DEVİR ALINDI

 

Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu Ek Hizmet Binası olarak 2015-2016 eğitim-öğretim yılından itibaren faaliyete açılan “Doğankent Veysi Akın Koloğlu Ek Hizmet Binası” 17/11/2016 Çarşamba günü yapılan protokolle devir alındı.

  Doğankent Belediye Başkanı H.Birol TEKİN  ve Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr.İhsan CORA’nın karşılıklı imzaladığı devir teslim ‘ e Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr.Gör.Arif AKPINAR, Yüksekokul Sekreteri M.Tahir TACAL ve Elektrik ve Enerji Bölüm Başkanı Öğr.Gör.Arif Emre ÖZDEMİR katıldılar.

   Doğankent Belediye Başkanı H.Birol TEKİN binanın devrini imzalarken , “birçok zorlukları aşarak bu hale getirdiğimiz binayı bugün teslim etmenin mutluluğunu yaşıyorum .60 öğrenciye ulaştığımız tek bölümümüz var , İnşallah yeni bölümler açılır. Herkese hayırlı olsun ” dedi.

 Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr.İhsan CORA ‘da “2015-2016 öğretim yılından itibaren tek bölümle eğitime başladığımız binanın devrinin almış bulunuyoruz. Bilindiği üzere buraya açmış olduğumuz  aynı bölüm altında bir program daha var .”Alternatif Enerji Kaynakları” inşallah ileri ki yıllarda bu programa da öğrenci alacağız. Üniversitemize ve Doğankent’e hayırlı olsun dedi.