Buradasınız :
Türkçe
English
Cuma, 22.03.2019
19.04.18 | 13:33 | Zaman: 337 Gün

YÜKSEKOKULUMUZDA TURİZM HAFTASI ETKİNLİKLERİ

 

  15-22 Nisan Turizm Haftası etkinleri çerçevesinde Yüksekokulumuz Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölüm Başkanlığı tarafından hazırlanan kahvaltı 17 Nisan Salı günü gerçekleştirildi.     Bölüm Başkanı Öğr.Gör.Hasan GÖKÇE önderliğinde öğrencilerin organize ettiği kahvaltı okul idari ve Akademik personeli ile tüm öğrencilere sunuldu.  

 Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde, 18 Nisan Çarşamba günü Giresun Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Kemal GÜRGENCİ 'nin vermiş olduğu konferansla devam etti. "Gelişen ve Değişen Turizm Değerleri ile Giresun " konulu konferansa öğrenciler yoğun ilgi gösterdiler.

 Yüksekokulumuzda ilgi ile dinlenen Konferans sonrasında Yüksekokulumuz Müdürü Dr.Öğr.Üyesi İhsan CORA  Giresun Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Kemal GÜRGENCİ 'ye teşekkür belgesi ve çiçek takdim ettiler.

 Etkinlikler sonrasında Yüksekokulumuz Müdürü Dr.Öğr.Üyesi İhsan CORA ; etkinlikleri düzenleyen Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölüm Başkanı Öğr.Gör.Hasan GÖKÇE'ye teşekkür ederek, okulumuzdaki bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyledi.