Buradasınız :
Türkçe
English
Cuma, 22.02.2019
11.06.18 | 13:47 | Zaman: 256 Gün

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

 

Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu 2017-2018 öğretim yılı mezuniyet töreni 09 Mayıs 2018 Çarşamba günü yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Tirebolu Kapalı Spor salonunda gerçekleştirilen törene Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Sn. Prof. Dr. M. Serkan SOYLU, Tirebolu Belediye başkan Vekili Sn. Mazlum TOMAK, Doğankent Belediye Başkanı Sn. H. Birol TEKİN, Üniversitemiz Rektör Danışmanı Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazım ELMAS, Üniversitemiz Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Abbas KARAAĞAÇLI, Yüksekokul Müdürü Sn. Dr. Öğr. Üyesi İhsan CORA, kamu kurumlarının temsilcileri, akademisyenlerimiz, personellerimiz, öğrencilerimiz ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ile başlaya tören, okul birincisi İşletme Yönetimi Programı öğrencisi Alihan SAYIN’ ın mezun öğrenciler adına yaptığı konuşmayla devam etti.

Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi İhsan CORA ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Serkan SOYLU’ nun mezun öğrencilere hitaben konuşma yaptılar. Mezuniyet programı okul birincisi Alihan SAYIN’ın yaş kütüğüne isimlik çakması ile devam etti.

Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulunu derece ile bitiren öğrencilere hediye ve plaketlerinin protokol üyeleri tarafından takdim edilmesinin ardından kep atma töreni ile mezuniyet töreni sona erdi.