Buradasınız :
Türkçe
English
Cuma, 22.02.2019
28.03.17 | 21:15 | Zaman: 2 Yıl

Tirebolu MYO’da, eski mezunlar söyleşi yaptı...

 

1998 yılında Tirebolu MYO’dan mezun olan 3 öğrenci, yıllar sonra ilçemize gelerek, yüksek okul öğrencilerine meslekleriyle ilgili söyleşide bulundu...

Yıllar önce Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olan 3 öğrenci, ilçemize gelerek, yüksek okuldaki öğrenci arkadaşlarıyla söyleşi yaptılar. Okul müdürlüğünün davetlisi olarak Tirebolu’ya gelen 3 öğrenci, “Öğrencilerimizi Motive Etmek ve Geleceğe Hazırlamak” konulu söyleşide bulundu.

1998 yılı mezunlarından Yeminli Mali Müşavir İlyas Öztürk ile Mali Müşavir Adnan Punar ve Gelir Dairesi Başkanlığı Zonguldak Denetim Koordinasyon Müdürü Abdullah Keleş, 27 Mart Pazartesi günü geldikleri Tirebolu MYO’da, öğrencilerle yukarıda belirtilen konuda bir saat süreyle söyleşi yaptılar.

Tirebolu MYO’daki öğrencilerle eski anılarını da paylaşan genç maliyeciler, meslekteki kariyerlerinden de bahsederek, yüksek okulda okumanın önemini ve değerini aktardılar. Öğrencilerle karşılıklı söyleşen ve onların sorularını da cevaplandıran eski mezunlar, geleceğe hazırlanma konusunda genç öğrencilere önemli nasihatlerde bulundular.

Tirebolu MYO Konferans Salonunda gerçekleşen ve okul yöneticileriyle öğrencilerin yoğun katılımıyla düzenlenen söyleşi sonunda Tirebolu MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. İhsan Cora, programa katılan 3 eski öğrenciye katkılarından dolayı birer Teşekkür Belgesi takdim etti. Eski mezunlar Tirebolu’daki söyleşiden memnun bir şekilde ayrıldılar.